Bardzo udana i intensywna końcówka roku dla Huberta

Hubert Olejarz w dniach 13-15 grudnia przebywał na testach w SMS APR ŚLESIN. Miał okazję z bliska zobaczyć jak wygląda w szkole sportowej nauka połączona z treningami piłkarskimi. Hubert zaprezentował się bardzo dobrze i został włączony do kadry zespołu, który brał udziału w MISTRZOSTWACH POLSKI PZPN W PIŁCE HALOWEJ U13.
Na wspomnianym turnieju jego drużyna SMS APR ŚLESIN zajęła miejsce na najniższym podium, zdobywając brązowy medal. Razem z Hubertem wystąpiło kilku jego kolegów z naszego regionu Maciej Olchawa, Witold Mrożek, Błażej Ślazyk.

Po powrocie Hubert nie miał zbyt wiele wolnego czasu na odpoczynek, gdyż wziął udział w turnieju “Zimowa Małopolska”, gdzie że swoją drużyną FA SANDECJA zdobył mistrzostwo przy okazji zdobywając statuetkę dla KROLA STRZELCÓW TURNIEJU.