Dwa Turnieje – dwa zwycięstwa

Kilkuletnia praca na treningach naszych piłkarzy przynosi szkółce piłkarskiej „HARNASIE” sporo satysfakcji i radości. Podobnie jak w latach poprzednich uczestniczymy w różnych turniejach, na które zapraszają nas zaprzyjaźnione kluby i szkółki piłkarskie z Małopolski.

W ostatnich dniach braliśmy udział w dorocznym turnieju „O puchar wójta gminy Słopnice” i podobnie jak w ubiegłym roku nasze młodziki odniosły sukces zdobywając pierwsze miejsce. W drodze do finału pokonaliśmy zespoły Zalesianki, Mordarki, Sokoła Słopnice, Dobrzanki  Dobra, oraz w finale drużynę Limanovii Limanowa 2:0. – mówi Jakub Majeran, trener młodych zawodników.

Natomiast 18.02 br. pod patronatem wójta gminy w naszej hali odbył się turniej „TYMBARK CUP” dla rocznika 2004 i mł.

Sześć drużyn: Sokół Słopnice, Halniak Maków Podhalański, Hutnik Kraków, Raba Dobczyce, Zwierzyniecki Kraków i Harnasie Tymbark rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym”. Do ostatniego meczu trwała rywalizacja o pierwsze miejsce w turnieju. W meczu otwarcia HARNASIE pokonały Sokół Słopnice 2:0, następnie Zwierzyniecki Kraków 5:2, Maków Podhalański 8:0 i Rabę Dobczyce 4:1. W ostatnim meczu z Hutnikiem Kraków remisujemy 1:1 i ten rezultat daje nam pierwsze miejsce w turnieju, zdobywając w sumie 13 punktów strzelając przy tym 20 bramek a tracąc zaledwie 4. Drugie miejsce wywalczyła drużyna Hutnika Kraków z dorobkiem 11 punktów, trzecie Sokół Słopnice 7 punktów. Kolejne miejsce zajęły Zwierzyniecki, Raba i Maków Podhalański. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar i soki od firmy Tymbark. Najlepszym zawodnikiem w opinii trenerów został wybrany Kamil Śliwa z Harnasi Tymbark – kończy Jakub Majeran.

Zawodnikom i trenerowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych  sukcesów sportowych.