PKP PLK SA podpisała umowę na budowę odcinka kolejowego Szczyrzyc – Tymbark, czyli pierwszego odcinka nowej linii kolejowej w ramach inwestycji „Podłęże -Piekiełko”

„Podpisaliśmy kolejną umowę na realizację prac budowlanych w ramach największej inwestycji Polskich Linii Kolejowych na południu kraju. Do połowy 2029 roku na odcinku Szczyrzyc – Tymbark powstaną tory, tunele, wiadukty i mosty. To pierwszy fragment zupełnie nowej linii kolejowej, budowanej w ramach projektu „Podłęże-Piekiełko”. Inwestycja za niemal 1,7 mld zł netto sfinansowana będzie ze środków budżetowych” – informują dzisiaj (6.10.2025)  PKP Polskie Linie Kolejowe SA na portalu podleze-piekielko.pl.

Tym samym powstanie pierwszy fragment linii kolejowej nr 622 o długości 8 kilometrów, który połączy nową stację Szczyrzyc z istniejącą stacją Tymbark, zlokalizowaną przy modernizowanej linii kolejowej 104 (Chabówka – Nowy Sącz). Tą trasą będą poruszać się pociągi jadące od Krakowa w kierunku Limanowej i Nowego Sącza. Nowa linia kolejowa przebiegać będzie przez tereny podgórskie. Projektanci przewidzieli poprowadzenie torów przez dwa tunele (3,8 i 1 km długości), mosty i wiadukty kolejowe. Wszystkie skrzyżowania torów z lokalnymi drogami będą bezkolizyjne. W ramach inwestycji wybudowana będzie także sieć trakcyjna i cyfrowy system sterowania ruchem pociągów, dostosowany do najnowszych standardów europejskich.

W wydarzeniu podpisania umowy uczestniczył Wójt Gminy Tymbark dr Paweł Ptaszek.

Informacja o inwestycji (źródło PKP PLK SA)

Podstawowym założeniem powstania nowoprojektowanych linii kolejowych nr 622 podg. Podłęże R401 – Tymbark i nr 627 podg. Podłęże R301 – Podłęże Balachówka oraz modernizacji istniejącej linii nr 104 na odcinku Tymbark – Nowy Sącz jest stworzenie alternatywnych linii kolejowych osi północ – południe Europy dla kolejowego transportu towarowego. Omawiane linie już obecnie stanowią brakujący element odgałęzienia korytarza transportu kombinowanego i obiektów towarzyszących C 30/1 objętego umową AGTC. Linia stanowi również fragment sieci komplementarnej TEN-T (Transeuropejskiej Sieci Transportowej) obejmującej swym zakresem linie uzupełniające europejskich korytarzy transportowych sieci bazowej. Ponadto modernizowana linia kolejowa 104 Chabówka – Nowy Sącz, projektowana linia kolejowa nr 622 podg. Podłęże R401 – Tymbark oraz linia kolejowa nr 623 podg. Fornale – Szczyrzyc stanowią fragment szprychy 7.2.1 komponentu kolejowego zadania związanego z dostępnością do Centralnego Portu Komunikacyjnego. Obecnie planowane jest również włączenie nowoprojektowanej linii kolejowej nr 622 oraz fragmentu linii kolejowej nr 104 Tymbark – Nowy Sącz do europejskiego kolejowego korytarza transportu towarowego nr 11 „Amber” (RFC 11). Dodatkowo omawiane linie w połączeniu z budową linii nr 623 podg. Fornale – Szczyrzyc i nr 628 podg. Porąbka – podg. Stróża oraz modernizacją pozostałej części linii nr 104 (odcinek Chabówka – Tymbark) radykalnie podniosą dostępność komunikacyjną południowej części Małopolski.

Dzięki projektowi „Podłęże – Piekiełko” (potoczna, powszechnie przyjęta nazwa zadania związanego z budową i modernizacją odcinków wyżej wymienionych linii), w połączeniu z realizacją przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. innych zadań objętych Krajowym Programem Kolejowym możliwy będzie dojazd z centrum Krakowa do Zakopanego w czasie 90 – 100 minut, a do Nowego Sącza w czasie około godziny. Linia będzie wykorzystywana również w ruchu dalekobieżnym, co jest szczególnie istotne w kontekście ruchu turystycznego.

Przedstawione czasy przejazdu możliwe będą dzięki zakładanym uzyskanym maksymalnym prędkościom pociągów pasażerskich:

– na dwutorowej linii kolejowej nr 622 podg. Podłęże R401 – Tymbark oraz na jednotorowym odcinku Szczyrzyc – Tymbark i jednotorowej linii kolejowej nr 623 – 160 km/h;

– na jednotorowej linii nr 104 na odcinku Chabówka – podg. Fornale – 60 – 120 km/h;

– na jednotorowej linii nr 104 na odcinku Tymbark – Nowy Sącz – 70 – 160 km/h.

Ponadto w celu umożliwienia sprawnego przemieszczania się pociągów pasażerskich i towarowych w innych relacjach zakłada się przystosowanie:

– nowoprojektowanej łącznicy nr 627 podg. Podłęże R301 – Podłęże Balachówka do prędkości 80 km/h;

– nowoprojektowanej łącznicy nr 628 podg. Porąbka – podg. Stróża do prędkości 100 km/h.

Początek nowej linii kolejowej nr 622 projektowany jest na posterunku odgałęźnym Podłęże R401 (wg SW Węgrzyce), który jest położony na linii kolejowej nr 91 Kraków Główny – Medyka ok. km 14+540, a następnie kierować w kierunku południowym przez Gdów do Szczyrzyca. W tej miejscowości rozgałęziać się będzie w kierunku Tymbarku (ciąg dalszy linii nr 622) i podg. Fornale (linia kolejowa nr 623), gdzie łączyć się będzie z planowaną do modernizacji linią kolejową nr 104 Chabówka – Nowy Sącz. Nowoprojektowane linie kolejowe nr 622, nr 623, nr 627 i nr 628 będą zlokalizowane w powiatach wielickim (gminy Wieliczka, Niepołomice, Biskupice, Gdów), myślenickim (gmina Raciechowice) oraz limanowskim (gminy Jodłownik, Dobra, Tymbark, Mszana Dolna).

Podpisanie umowy na budowę linii kolejowej nr 622 na odcinku Szczyrzyc-Tymbark ramach projektu Podłęże-Piekiełko (6.10.2025. Kraków)

źródło informacji i zdjęcia: portal podleze-piekielko.pl

fot. Piotr Hamarnik

 

Portal „Od B klasy do Ekstraklasy – Małopolska” wczoraj o naszym tymbarskim KS Harnaś

Portal „Od B klasy do Ekstraklasy – Małopolska” wczoraj o naszym tymbarskim KS Harnaś w ramach cyklu ” Małopolska Turystyka Stadionowa – Harnaś Tymbark”
 
Miejscowość usytuowana w malowniczej części Beskidu Wyspowego, nie opodal Limanowej.
Harnaś Tymbark występuje obecnie w Klasie Okręgowej Limanowa Nowy Targ.
Największym sukcesem w historii klubu były występy w III lidze (sezon 1994-95). Później w latach 2011-20018 występowali w 4 lidze.
zdjęcia z portalu „Od B klasy do Ekstraklasy – Małopolska”

Regionalne Spotkanie Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci, Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Antoniego Długosza – Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Pasierbcu

W niedzielę w Sanktuarium Matki Bożej Posieczenia w Pasierbcu odbyło się Regionalne Spotkanie Kół Różańcowych Dzieci. Spotkanie to prowadził  o. Piotr Dettlaff CSsR – opiekun PKRD.  Miała być obecna Magdalena Buczek – założycielka PKRD, ale z powodu choroby nie przybyła, jednak poprzez łączenie zwróciła się do uczestników spotkania.

O godzinie 11 sprawowana była uroczysta Eucharystia, której przewodniczył Ks.Biskup Antoni Długosz (dobrze nam znany z programów telewizyjnych, szczególnie z tych które kierowane były do dzieci). Ksiądz Biskup, który starał się być jak najbliżej dzieci, głosił naukę miłości do Boga, Matki Bożej poprzez odmawianie modlitwy różańcowej. 

Po zakończeniu Mszy św., zgodnie z zasadą „Kto śpiewa dwa razy się modli” Ksiądz Biskup z dziećmi zaśpiewał i nawet… zatańczył.

Wszystkich przybyłych serdecznie przyjął kustosz Sanktuarium ks.Bogdan Stelmach, również przez zaproszenie wszystkich uczestników na poczęstunek po zakończonej uroczystości.

Śpiew: Schola działająca przy Sanktuarium.

Wydarzenie to nagrywane było przez telewizję TRWAM i będzie tam transmitowane, oraz poprzez Radio Maryja. Telewizja TRAM nagrała też pozdrowienia od dzieci, które będą przekazane drogą medialną.

IWS

 

 

Ostatnie w 2025 roku Nabożeństwo Fatimskie (Parafia Tymbark)

Pierwsza sobota października to była ostatnia sobota 2025 roku, kiedy wierni wyszli na tymbarski Rynek, aby wspólnie odmówić modlitwę różańcową w ramach Nabożeństwa Fatimskiego.  Dzisiaj, jak w i ubiegłe pierwsze soboty (z niewielkim wyjątkiem), nabożeństwo to prowadził ks.Józef Młyński. Ksiądz Józef Młyński jest absolwentem Zespołu Szkół w Tymbarku (wychowawczynią była Pani Barbara Urbańska). 

W październiku jest święto Edukacji Narodowej, stąd ks. Józef sprawował Eucharystię w intencji zmarłych nauczycieli oraz o błogosławieństwo Boże dla  obecnie pracujących.

Zmarli nauczyciele ZS w Tymbarku w intencji których modlił się ks.Józef Młyński:

  • Anna Niedojad,
  • Adam Ociepka,
  • Czesław i Anna Murzynowie,
  • Tomasz i Barbara Urbańscy,
  • Józef Filipiak,
  • Zofia Sopata,
  • Kazimierz i Maria Czernkowie,
  • Henryk Frankiewicz,
  • Stanisław Wcisło,
  • Helena Wojtas,
  • Halina Duda,
  • Józefa Toporkiewicz
  • Józef Piętak,
  • Marta Olszewska.

 W koncelebrze Mszę św. sprawował ks.proboszcz prałat Jan Banach w intencji Pań z KGW Tymbark, które też dzisiaj niosły podczas różańca figurę Matki Bożej Fatimskiej, jak też oświetlały ją pochodniami.  Mszę św. sprawował również  ks. Szczepan Depowski. 

Po zakończonym różańcu wierni odśpiewali Apel Jasnogórski.

IWS

Tymbark – rok 1914

Dwie historie dotyczące Tymbarku były wydrukowane na stronie siódmej w 129 numerze Ilustrowanego Kuryera Codziennego z  5 czerwca 1914 roku.  Przed laty w Małopolskiej Bibliotece Cyfrowej odnalazł te informacje Stanisław Przybylski.

 

Kuryer Codzienny

źródło: Małopolska Biblioteka Cyfrowa