Pomimo silnej grupy wsparcia, Sandecja przegrała dzisiaj 0 do 5-ciu.

W poniedziałek na stadionie gościnnej drużyny Puszczy Niepołomice, na Stadionie im. Ojca Władysława Augustynka w Niepołomicach,  odbył się mecz Sandecji z GKS-Tychy,  w ramach pojedynku 7. kolejki Fortuny 1. Ligii (Niepołomice stanowią stadion “gospodarzy” dla Sandecji, w związku z trwającą budową stadionu w Nowym Sączu). Mecz niestety zakończył się wysokim zwycięstwem GKS-Tychy: 5-0 (w pierwszej połowie Sandecja była ataku, niestety w 45 minucie Tychy strzeliły pierwszą bramkę, a potem…  dwa karne dla Tych (przy jednym  nie uznanym dla Sandecji), żółte kartki, zakończone 1 czerwoną dla Sandencji i…).

Wszystko to stało się to pomimo, iż z Podłopienia i Tymbarku przyjechała mocna grupa wspierająca piłkarza Sandecji, napastnika, Krzysztofa Toporkiewicza, mieszkańca Podłopienia.

Ale zgodnie z polską, a tym bardziej podłopieńsko-tymbarską tradycją, kibice niezawodnie przybędą na następne mecze, aby wspierać naszego  Krzysztofa!