Remis HARNASIA w meczu z liderem!

W sobotnie popołudnie, na Stadionie im. Józefa Sipaka w Tymbarku, Harnasie podejmowali lidera limanowskiej “Serie A” LKS Jodłownik.

Obydwie drużyny wymieniane są jako drużyny do awansu, więc mecz miał duże znaczenie zarówno dla obu drużyn jak i układu tabeli.
Pierwszą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze, nękając kilkukrotnie obronę gości atakami. Jeden z takich ataków przyniósł powodzenie.
W 28 min. po rajdzie Krzysztofa Kordeczki i wystawieniu piłki Bartłomiejowi Kucowi, ten celnym i mocnym strzałem z 16 metrów zaskoczył bramkarza!!! 1-0 dla HARNASIA!!!
Do przerwy wynik nie zmienił się, gdzie Harnaś kontrolował przebieg wydarzeń na boisku. Po zmianie stron, nadal grę prowadził Harnaś, goście skupili się na wyprowadzaniu długich piłek z obrony i kontrataków. Z upływem czasu Harnasiom zaczęło brakować sił a zawodnicy Jodłownika zaczęli przejmować kontrolę nad grą, nadal szukając swoich szans. W 78 minucie dopięli swego, doprowadzając do wyrównania za sprawą bramki Tomasza Górki. Końcowe minuty przebiegły na wyrównanej grze, gdzie każda z drużyn starała się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, lecz wynik nie uległ zmianie.
Mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów.

KS HARNAŚ TYMBARK – ŁKS JODŁOWNIK 1:1