Ostry mecz z Ostrą i wygrana Harnasia!

Beniaminek A klasy OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA przyjechał do Tymbarku szukać pierwszego zwycięstwa w sezonie. Postawa gości zaskoczyła harnasi, którzy dali sobie strzelić na początku spotkania 2 bramki. Kontaktowego gola w pierwszej połowie zdobył Krzysztof Kordeczka i do szatni harnasie schodzili przy wyniku 1:2 . Na drugą połowę wyszli bardziej skoncentrowani co zaowocowało wyrównującą bramką z rzutu wolnego Damiana Zapały. Harnaś dalej atakował, stwarzając zagrożenie pod bramką rywala i marnując kilka stuprocentowych sytuacji bramkowych. W końcówce spotkania niezawodny Krzysztof Kordeczka najpierw wykorzystał rzut karny a następnie wykończył indywidualna akcję ustalając wynik meczu na 4:2 i zapewniając zasłużone zwycięstwo HARNASIA!
O tym, że był to ostry mecz  świadczą kontuzje Adriana Stajndera  oraz Szymona Woźniaka, po których musieli opuścić boisko oraz dwie czerwone kartki , które obejrzeli zawodnicy przyjezdnych.

Na zwycięstwo Harnasia pracował cały zespół ! Bramki: Krzysztof Kordeczka oraz   Damian Zapala

HARNAŚ TYMBARK – OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA 4:2