Mistrzostwa Gminy Tymbark w Kręgle Fińskie o Puchar Wójta

W sobotnie popołudnie na tymbarskim Orliku zostały rozegrane Mistrzostwa Gminy Tymbark w Kręgle Fińskie o Puchar Wójta – III Edycja Pucharu Firmy Monolit. Do zawodów zgłosiło się 33 zawodników. Organizatorzy utworzyli zespoły od A do H, z zasadą rozstawienia zawodników z większym stażem startów w zawodach. Część “administracyjna” konkursu prowadzona była w systemie informatycznym, w miejsce dotychczasowych zapisów i liczenia punktów na kartkach.

Rozgrzewka, potem oficjalne otwarcie Mistrzostw przez Pawła Krzyściaka, rywalizacja i na koniec wręczenie pucharów oraz nagród dla wszystkich sklasyfikowanych zawodników.

Upał nie ułatwiał zawodnikom, ale organizatorzy zapewnili wszystkim odpowiednią ilość wody, tak, że rywalizacja trwała do samego końca wraz z ciekawym meczem finałowym, szczególnie rzut Janusza Krzyściaka, dzięki któremu wygrał mecz i zdobył puchar Wójta Gminy Tymbark. Zawody skończyły się na kilka minut przed deszczem.

Nad wszystkim czuwał Paweł Krzyściak.

Zapisy z ostatnich meczy oraz klasyfikacja końcowa:

zdjęcie pamiątkowe wszystkich uczestników Mistrzostw Gminy Tymbark w Kręgle Fińskie, 13.07.24